Lacqua Diroma Com Park 24 Horas
| Bezpłatne Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen na dachu |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Park wodny Zjeżdżalnie wodne Stoły bilardowe | Spa i relaks Łaźnia parowa |
| Posiłki/Napoje Restauracja Bar przekąskowy przy basenie | Klimatyzacja |
W wygodnym hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas Caldas Novas znajduje się park wodny i zjeżdżalnie wodne, a Plac Wolności jest w odległości 25-minutowego spaceru. Ten wygodny hotel posiada całodobową ochronę w celu zapewnienia bezpieczeństwa gości.
Ogrody japońskie znajduje się 2 km od tego hotelu. Do centrum miasta jest około 30 minut pieszo. Clube Privé leży w odległości 30-minutowego spaceru stąd. Lotnisko Caldas Novas oddalone jest od obiektu o 10 min jazdy samochodem.
Pokoje w Lacqua Diroma Com Park 24 Horas oferują balkon i rozkładaną sofę. Sypialnie wyposażone są w sofę.
Po posiłku goście mogą napić się odprężających napoi w barze przy basenie. Tradycyjną południowoamerykańską kuchnię można spróbować w restauracji Jardins diRoma Comercial w tylko 1 km stąd.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ochrona całodobowa
- Czujniki dymu
- Gaśnice
- Karta dostępu
Opcje wyżywienia
- Restauracja
- Bar przekąskowy przy basenie
- Bar przekąskowy
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Park wodny
- Ogród
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Centrum fitness
- Stoły bilardowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Telewizor LCD
- Zjeżdżalnie wodne
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel Lacqua Diroma Com Park 24 Horas?
Podróż od wygodnego hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas do centrum miasta zajmuje 30 min spacerem. - 🚗
Czy znajdę parking w wygodnym hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas?
Goście wygodnego hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas?
Goście hotelu Lacqua Diroma Com Park 24 Horas powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00.